Tüm Kategoriler

Teslimat Koşulları

Roket Lisans’ı ziyaret ettiğiniz ve alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda, Teslimat Politikamızı oluşturan şartlar ve koşullar verilmiştir.

Gönderi İşlem Süresi

Tüm siparişler 1 iş günü içinde (15 dakika) işleme alınır. Siparişler hafta sonları ve tatil günleri dahil çalışma saatleri içerisinde teslim edilir.

Yüksek miktarda sipariş alıyorsak, siparişler bir kaç saat gecikebilir. Lütfen acil ihtiyaçlarınız için bizimle önceden iletişime geçin. Siparişinizin gönderilmesinde önemli bir gecikme olursa, sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçeceğiz.

Çalışma saatleri dışında verdiğiniz siparişlerin teslimatının diğer çalışma gününe sarkacağını unutmayın.

Kargo Ücretleri ve Teslimat Tahminleri

Mağazamızda dijital ürünler sattığımız için kargo ücreti ödemezsiniz. Sipariş verirken sisteme girdiğiniz e-mail adresine gönderilir.

Teslimat gecikmeleri zaman zaman meydana gelebilir. Lütfen sabırlı olun.

Gönderi Onayı ve Sipariş Takibi

Siparişiniz gönderildikten sonra takip numaralarınızı içeren bir Gönderi Onayı e-postası alacaksınız. Takip numarası sisteme girildiği anda aktif olacaktır.

İade - İptal Şartları

Satın almak istediğiniz ürünün stoklarda kalmaması halinde site hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme kanalı üzerinden geri alabilirsiniz. Örneğin EFT/Havale işlemi ile bakiye yüklediyseniz para iadesi banka hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi ise tekrar kredi kartına yapılır.

İptal ve İade Koşulları

Roket Lisans Kullanıcı Sözleşmesi'nde yer aldığı üzere kullanılmış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Eğer almış olduğunuz ürün hatalı ve sorun firmadan kaynaklı ise sorumluluk firmamıza aittir. Belirtilen durumda ürünün iadesi ya da değişimi gerekli kontroller sonrasında sağlanacaktır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme, "iade birimimiz" tarafından gerçekleştirilmektedir. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen ürünler gerekli durumlarda test edilmekte ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak verilmektedir.

Yanlış Tanıtılan Ürünler:

Kullanıcı aldığı ürünlerde, Roket Lisans sitesi tarafından yanlış veya eksik bilgi girilmesi durumunda, Roket Lisans koşulsuz şartsız ürünü iade alır para iadesi ya da istenilen ürünü teslim eder. Doğabilecek fiyat farkları Roket Lisans tarafından karşılanır. Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan ürün kişiye özel olduğundan iade alamaz ve Roket Lisans hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış ürünler, aktif edilmiş kodlar ve teslim edilmiş oyun paraları kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.


İade Kapsamı Dışındaki Ürünler:

Oyun lansmanı, yılbaşı indirimi, dönemsel kampanyalar gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri ve onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle iadesi gerçekleştirilemeyen ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, ön sipariş olarak satın alınan, kampanya/promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.

Alışveriş Sepeti
Kayıt Ol

Henüz hesap yok mu?

Mağaza
0 öğeler Sepet
Menü